Haber

İYİ Parti İzmit’ten ‘dokunulmazlık’ tepkisi

KOCAELİ (İGFA) –İzmit İlçe Başkanlığı, anayasa komisyonundan oluşan ortak komisyonun UYGUN Partili Lütfü Türkkan ile CHP’li Ali Mahir Başarır’ın dokunulmazlıklarının kaldırılmasına karar vermesinin ardından karara tepki gösterdi.

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Ayşegül Babacan, bugüne kadar adaletsizlik ve yolsuzlukla mücadele eden, adaletsizliğe karşı çıkan Lütfü Türkkan ve Ali Yetenekli Başarır’ın dokunulmazlıklarının kaldırılması kararının tamamen siyasi bir karar olduğunu belirtti.

“Bir gün mutlaka ‘Adalet’e ve ‘Hukuk’a herkesin ihtiyacı olacak” diyen Babacan, “Millete rağmen gündemi değiştirmek, başarısızlıkları unutturmak amacıyla haksız bir karar alındı. beyin sarsıntısında Baskılarınıza, tehditlerinize, hukuksuz kararlarınıza boyun eğmeyeceğiz. Ulu kurtarıcımız MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ün izinde, Genel Önderimiz Meral Akşener önderliğinde aziz milletimizi sizlerin zalim, kanunsuz, adaletsiz idaresinden kurtaracağız. Bu bir korkutma ve sindirme operasyonudur. “İYİ Ordu olarak biz korkmayız, pes etmeyiz. Aziz milletimizi hak ettiği yönetime kavuşturmak için çok çalışıyoruz ve çok çalışacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu