Haber

Türk Telekom’u taşıyan otobüsün şoföründen dev final öncesi skandal hareket! Koç hastaneye kaldırıldı

EuroCup finalinde Gran Canaria ile karşılaşacak olan Türk Telekom, İspanya’da kaza geçirdi. TRT’de konuyla ilgili SporGenel Müdür Lider Külçebaş , ‘e açıklamalarda bulunarak kendilerini taşıyan otobüs şoförünün skandal davranışını anlattı.

“BİLİNÇLİ FRENE BASILMIŞTIR”

Öndre Külçebaş yaptığı açıklamada, “Teknik direktörümüz yine grubun başında olacak, oyunu oynayacak. Maalesef otobüs şoförünün şehir tipini bize atması 10 dakika 40 dakika sürdü. Geç kaldık. eğitim için.o sırada radyo sesi açmaya başladı kısmasını istedik hocamız ayağa kalkıp sesi kısmak isteyince bilerek frene bastı hoca ayağına vurdu kafa cama dayadı ve boynunu incitti.Şimdi boyunluk ile egzersizler yaptı.Buradan acilen sedye ile hastaneye götürülecek.EuroCup ve Gran Canaria’yı suçlamak istemiyoruz ama ne yazık ki art niyet var. Bunun sorumlusu kendisidir. Hesap vermesi gerekir. Şu anda bunun için çalışıyoruz. Ama öncelikle hocamızın sağlıklı olmasını temenni ediyoruz.” söz konusu.

“MAÇ SAATİNDE MÜCADELEYE HAZIR OLACAĞIZ”

Taraftarlara seslenen Külçebaş, “Bizim için en büyük şey onların duaları, lütfen dualarını ve pozitif enerjilerini bize iletin. Ankara, Ankara’daki taraftarlarımıza soruyorum. Spor Salona gelip bize destek versinler. Oyuna konsantre olacağız. Maç saatinde mücadele etmek için hazır olacağız.”

Erdem can

haber-karakocan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu