Haber

TRT1 Organizasyon’a yeni bir rakip geliyor! Trouble’ın ekibinde o kadar çok isim var ki…

ATV, yeni bir dizi projesiyle dizi severlere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Baba İmal imzalı Başım Zorda 5 Mart Pazar günü ekran macerasına adım atacak.

Yönetmen koltuğunda Hatice Memiş ve Ulaş Cihan Şimşek’in birlikte oturduğu Başım Bela, TRT1’in tartışmalı dizisi Teşkilat’a rakip olarak geliyor.

Keremcem, Kaan Taşaner ve Merih Öztürk gibi isimlerin yer aldığı Baş Ağrısı ekranlara tartışmacı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

İlk tanıtımıyla ilgi odağı haline gelen Başım Belada’nın genel müdürlüğünü Yüksel Aksu yapacak. Eski polis memuru Azam Kamber’in hayat hikayesinin iddialı olarak tartışılacağı Başım Bela dizisinde oynayacak isimler belli oldu.

Polislik görevinden ‘öfke kontrolü’ nedeniyle ihraç edilen eski bir polis ve intikam için mahalleye yeni taşınan gizli bir geçmişe sahip bir ailenin yaşadıklarını ortaya çıkaracak. My Trouble’ın oyuncu kadrosu şu şekilde:

Keremcem, Merih Öztürk, Kaan Taşaner, Umut Oğuz, Sinan Çalışkanoğlu, Yağmur Öztürk, Ali Çatalbaş, Zeynep Kumral, Ali İpin, Nazan Diper, Yiğit Ege Muharrir, Bilgesu Kural, Ferdi Kurtuldu, Orhan Eşkin, Berke Üzrek, Burakhan Yılmaz, Sevinç Kıranlı , Bade Arazlı, Murat Akkoyunlu, Ayçin İnci, Selahattin Taşdöğen, Necip Karakaya

haber-cayeli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu