Teknoloji

Marvel’s Avengers için son güncelleme: Neredeyse tüm kozmetik ürünler ücretsizdir

 
Crystal Dynamics (Square Enix’in alt stüdyosu) tarafından oyunculara sunulan muhteşem kahraman temalı çevrimiçi odaklı aksiyon macera oyunu Marvel’s Avengers için en son güncelleme yayınlandı. İleride mağazalardan kaldırılacak olan bu üretim için yayınlanan son yama, kozmetiklerin neredeyse tamamını ücretsiz hale getiriyor.
 
Son güncelleme ile birlikte birçok esere ücretsiz olarak erişmek mümkün.
 
 
 
Marvel çizgi romanlarından ilham alan tüm kostümler, son güncelleme ile birlikte oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor. Kozmetik eserlere ek olarak, oyuncuların ifadelerine ve daha fazlasına internet bağlantısı olmadan erişilebilir. Kozmetik eser pazarının kapanmasıyla birlikte, mevcut tüm krediler oyun içi kaynaklara ve oyuncular tarafından kullanılabilecek öğelere dönüştürülüyor.
 
Marvel’s Avengers, 2020’de piyasaya sürüldüğünden beri güçlü iniş çıkışlar yaşadı ve hiçbir zaman tam potansiyeline ulaşamadı. Oyunun resmi desteği 30 Eylül 2023’te sona erecek, ancak destek sona erse bile oyuncular oyunu arkadaşlarıyla çevrimiçi oynayabilecek ve hikayeyi bitirebilecek. Oyunda karşılaşılan rastgele bir bug veya problem bu tarihten sonra düzeltilmeyecektir.
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu