Haber

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Sporcuları Başkan Yardımcısı Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulüp Karate Takımı sporcusu Murat Kıroğlu ve Güreş Takımı sporcusu Beray Çoban, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı M. Şahin Yılmaz’ı ziyaret etti. Başkan Yardımcısı Yılmaz, başarılı sporcuları tebrik ederek altınlarını takdim etti.

Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı M. Şahin Yılmaz, Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcularını ağırladı. Yılmaz, sporcuları tebrik ederek altınlarını takdim etti.

Murat Kıroğlu ve Sabri Kıroğlu’nun katıldıkları Türkiye Karate Şampiyonası’nda şehri başarıyla temsil ettiklerini hatırlatan Yılmaz, şunları kaydetti:

“12-16 Temmuz tarihlerinde Bursa’da düzenlenen Türkiye Karate Şampiyonası ve Büyükler Milli Kadro Seçmelerine Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Karate sporcularımız ilimizi temsilen Murat Kıroğlu ve Sabri Kıroğlu katıldı. 35-45 yaş erkek Kata ve 45-54 yaş erkek Kata kategorisinde Murat Kıroğlu’nun şampiyon olması bizleri gururlandırdı.”

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Takımı sporcularından Beray Çoban’ın Konya’da düzenlenen U11-U13 Kadınlar Türkiye Güreş Şampiyonası’nda 3. olduğunu hatırlatan Yılmaz, şunları kaydetti:

“Turnuvada 36 kiloda mindere çıkan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreşçilerinden Beray Çoban kürsüye çıkarak bronz madalya kazandı. İlimizi ve Tekirdağ’ı başarıyla temsil eden sporcumuz Beray Çoban, ilk kez bir ulusal şampiyonaya katılmasına rağmen büyük bir başarıya imza attı. Kendisini ve teknik direktörümüzü Fatih Dağdelen’i tebrik ediyorum.”

ivrindiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu